Kesän ihanimmat tuotteet rannalle ja altaalle!
Punainen kuono ja kaksi autoon kiinnitettävää sarvea! Kukaan ei taatusti voi olla huomaamatta sinua, kun ajat vastaan kuin teiden nykyaikaisin joulupukki!
8 kpl varastossa
Petteri Punakuono oli nimeltään se muiden porojen piikittelemä poro, jonka kuono loisti niin punaisena, että se melkein häikäisi. Toiset porot kiusasivat häntä, mutta eräänä päivänä Petteristä tuli joulupukin suosikki. Pukki äkkäsi, että punaisesta kuonosta tulisi täydellinen sumuvalo reen eteen. Nyt kukaan ei voisi olla huomaamatta, että joulupukki on tulossa!
Samaa koskee tätä auton Petteri Punakuono -asua! Punainen kuono ja kaksi sarvea on helppo kiinnittää autoon. Takaamme, ettei kukaan jätä panematta sinua merkille, kun ajat vastaan. Vaikutelmasta tulee vielä parempi, kun panet äänitorven paikalle kulkusen ja vararenkaan paikalle kasan joululahjoja!
Lajittele
Hieno on. Kiinnitetään ikkunan väliin, mutta ikkuna menee silti tiukasti kiinni
Niin yksinkertainen idea ja aivan mahtava, soviteltiin kolmeen eri autoon ja kaikkiin aivan yhtä toimiva. Lumisateessa 20km tuli ajettua tuulessa ja edeleenkin kuin uudet.
Setti muuten tosi hyvä, mut vanhast setist jouduin ottaa nenän, koska täs uues nenää oli vaan tehty kaks reikää josta pujotettu rautalanka läpi, eikä mitään vahviketta siel takaan, niiku vanhan sarjan nenussa.
Petterin sarvet oli söpöt. Helppo asentaa ikkunoihin. Nenä oli hankalampi, mutta saatiin sekin autoon kiinni.
Erittäin nopea toimitus ja hyvä palvelu