





Tällä hetkellä meillä ei ole tätä tuotetta varastossa. Saatat kuitenkin olla kiinnostunut...
Tyylikkäiden teräksisten pulmapelien parissa voi pähkäillä tuntikausia, kunnes ratkaisu valkenee kuin salama kirkkaalta taivaalta! Tai sitten ei.
En ole koskaan oikein innostunut pulmapeleistä. Ehken vain ole tarpeeksi älykäs? (Vai johtuneeko siitä, että eräs palapeli ahdisteli minua lelukaupassa, kun olin lapsi?) Maailmassa on kuitenkin lukemattomia ihmisiä, jotka ovat hulluna pulmien ratkomiseen. Mitähän he sanoisivat näistä tyylikkäistä teräksisistä pulmapeleistä? Sellaisista, joiden parissa voi pähkäillä tuntikausia, kunnes ratkaisu valkenee kuin salama kirkkaalta taivaalta? Varmasti tykkäisivät.
Varoitettakoon, että tämä ajanviete voi tosiaan viedä aikaa. Itse olen tuumaillut yhtä jo kuusi viikkoa. Enkä edes pidä pulmapeleistä. Hitto soikoon.
1–4 päivän ilmastokompensoitu toimitus
Paketti, kortti ja toimitus suoraan vastaanottajalle
Aina 100 %:n asiakastyytyväisyystakuu