Täydennä kesätuotteita ennen lomaa!
Kaada shottilasiin juomaa ja pyöräytä nuolta! Se, jota nuoli osoittaa, saa juoda lasin sisällön. Kuin pullonpyöritystä, mutta ilman epämiellyttäviä totuuksia ja tahmeita suudelmia!
Tilapäisesti loppu
Spin the Shot on suurin piirtein sellainen, miltä kuulostaakin: shottilasi, joka osaa pyöriä. Siinä on nuoli, jossa lukee kursailemattomasti "JUO". Pyöritä sitä kunnes se pysähtyy osoittamaan jotakuta, joka saa juoda kokonaisen shottilasillisen viinaa.
Kyllä, kyse on oikeastaan "pullonpyörityksestä", mutta ilman epämukavia totuuksia ja tahmealta maistuvia suudelmia. Tällaisen epämääräisen toiminnan sijaan Spin the Shot tarjoaa kiivasta ryyppäämistä.
Tai ihan yhtä hyvin kiivasta vadelmamehun juomista. Juoman valinnan suhteen saa menetellä ihan miten haluaa.
Näytetään 0 /0
Tuotearvioita ei löydy vielä