


Emme enää varastoi tätä tuotetta. Uskomme kuitenkin, että saatat olla kiinnostunut...
Nauti vastustamatonta premium-lakritsia neljässä eri makuvaihtoehdossa tässä kauniisti muotoillussa lahjapakkauksessa, jonka on suunnitellut Ramlösan Lakritsfabriken ja jossa on Mia Stolpen suunnittelema "Malmö"-teema! Laatikosta löydät makeaa lakritsia, suolalakritsia, supersuolattua lakritsia ja täydellisen vadelman ja suolaisen lakritsin makukombon!
Kun Ramlösan Lakritsfabriken päätti antaa lahjapakkauksiinsa makeaa ja suolaista lakritsia eri paikoista, heidän ei tarvinnut matkustaa kovinkaan montaa kilometriä etelään löytääkseen inspiraatiota! Stortorgetin vanhojen rakennusten julkisivut, Turning Torso ja Öresundin silta ovat kaikki tuttuja piirteitä Ruotsin kolmanneksi suurimmasta kaupungista, ja ne kaikki näkyvät tietenkin laatikon etupuolella taiteilija Mia Stolpen luoman "Malmö"-teeman muodossa.
Lahjapakkaus sisältää neljä erilaista Lakritsfabrikensin premium-sarjan lakritsilajiketta. Saat yhden pakkauksen makeaa lakritsaa, suolattua lakritsaa, supersuolattua lakritsaa sekä ihanaa vadelmaa ja suolalakritsaa. Kaikki ovat koostumukseltaan miellyttävän pehmeitä, ja niitä on mahdotonta nauttia vain yksi!
Lakritsfabriken on valmistanut laajaa valikoimaa gluteenittomia ja gelatiinittomia lakritsoja jännittävin makuyhdistelmin siitä lähtien, kun se lanseerattiin vuonna 2011. Lakritsi pakataan käsin pienessä tehtaassa Helsingborgissa, kuten alusta asti, ja yhdistetyssä myymälässä ja tehtaassa on myynnissä laaja valikoima laadukkaita lakritsoja.
Pyyhkäise sivulle nähdäksesi muut tuotteet, jotka mielestämme voisivat sopia sinulle.
1–4 päivän ilmastokompensoitu toimitus
Paketti, kortti ja toimitus suoraan vastaanottajalle
Aina 100 %:n asiakastyytyväisyystakuu