Teemme kokemuksestasi yksilöllisen

Lakritsfabriken Premiumlakritsi - Malmö

Art.no 19580

Nauti vastustamatonta premium-lakritsia neljässä eri makuvaihtoehdossa tässä kauniisti muotoillussa lahjapakkauksessa, jonka on suunnitellut Ramlösan Lakritsfabriken ja jossa on Mia Stolpen suunnittelema "Malmö"-teema! Laatikosta löydät makeaa lakritsia, suolalakritsia, supersuolattua lakritsia ja täydellisen vadelman ja suolaisen lakritsin makukombon!

Tuotteen kuvaus

Kun Ramlösan Lakritsfabriken päätti antaa lahjapakkauksiinsa makeaa ja suolaista lakritsia eri paikoista, heidän ei tarvinnut matkustaa kovinkaan montaa kilometriä etelään löytääkseen inspiraatiota! Stortorgetin vanhojen rakennusten julkisivut, Turning Torso ja Öresundin silta ovat kaikki tuttuja piirteitä Ruotsin kolmanneksi suurimmasta kaupungista, ja ne kaikki näkyvät tietenkin laatikon etupuolella taiteilija Mia Stolpen luoman "Malmö"-teeman muodossa.

Lahjapakkaus sisältää neljä erilaista Lakritsfabrikensin premium-sarjan lakritsilajiketta. Saat yhden pakkauksen makeaa lakritsaa, suolattua lakritsaa, supersuolattua lakritsaa sekä ihanaa vadelmaa ja suolalakritsaa. Kaikki ovat koostumukseltaan miellyttävän pehmeitä, ja niitä on mahdotonta nauttia vain yksi!

Lakritsfabriken on valmistanut laajaa valikoimaa gluteenittomia ja gelatiinittomia lakritsoja jännittävin makuyhdistelmin siitä lähtien, kun se lanseerattiin vuonna 2011. Lakritsi pakataan käsin pienessä tehtaassa Helsingborgissa, kuten alusta asti, ja yhdistetyssä myymälässä ja tehtaassa on myynnissä laaja valikoima laadukkaita lakritsoja.

Tietoja Lakritsfabriken Premiumlakritsista: - Malmö

  • Nauti vastustamatonta premium-lakritsia neljässä eri makuvaihtoehdossa tässä kauniisti muotoillussa lahjapakkauksessa!
  • Sisältää neljä sorttia lakritsia: makea lakritsi, suolattu lakritsi, supersuolattu lakritsi ja vadelma-suolattu lakritsi
  • Lahjapakkaus, jossa on taiteilija Mia Stolpen teema "Malmö"
  • Lakritsfabrikenin Ramlösassa valmistama premium-lakritsi
  • Nettopaino: 160 g (4 x 40 g )
  • Vegaaninen ja gluteeniton lakritsi
  • Katso täydellinen ainesosaluettelo täältä
  • Pakkauksen koko: 25 x 12,5 x 2,5 cm
  • Huom! Avoin kauppa ei koske elintarvikkeita, joten tätä tuotetta ei voi
  • palauttaa Tuotteella on vähintään 4 viikon säilyvyysaika ostohetkellä, ellei muuta ole ilmoitettu
Ilmainen toimitus yli 60€
Ilmainen toimitus yli 60 € tilauksille

Koskee perus toimitustapaa

Toimitus
2-4 päivän toimitus

Toimitusaika riippuu valitsemastasi toimitustavasta

Palautusoikeus
90 päivän palautusoikeus

Ja 2 vuoden takuu kaikille tuotteille

tapu

Mitä ystävämme (te asiakkaat) sanovat Coolstuffista

4,6 / 5 tähteä
355 arvosanaa
Biritta V
Vahvistettu asiakas

Valokuvasta pyyhe; aivan huippu juttu! Tilaaminen helppoa, tuote oli perillä tosi nopeesti ja pyyheessä kuva hyvälaatuinen. Just pikkukiva ylläri!

Sam P
Vahvistettu asiakas

Hyvä tuote on

Natalia S
Vahvistettu asiakas

Nopea toimitus, CoolStuff  verkkokauppa on luotettava, olen tyytyväinen! Kiitos paljon!

Ari V
Vahvistettu asiakas

Fast and good stuff!

Vesa O
Vahvistettu asiakas

Nopea ja laadukas😊

Sari E
Vahvistettu asiakas

Tuotteet hyvälaatuisia ja toimitus nopeaa. Suosittelen👍🏼

Marina K
Vahvistettu asiakas

Kaikki sujui hyvin

Satu L
Vahvistettu asiakas

Tuotteessa ongelma, mutta asiakaspalvelu toimii.

Kati M
Vahvistettu asiakas

Loistava

Elina S
Vahvistettu asiakas

Nopea toimitus

Stand with Ukraine Hashtag