Liitulakut ovat lakritsikarkkien klassikko, jossa on raikas mentolinmakuinen päällinen ja hyvä salmiakkitäyte. Tässä versiossa liitulaku on saanut uutta twistiä ja yhdistyy nyt pippuriseen turkinpippuriin. Lopputuloksesta ei voi tulla muuta kuin täysosuma, ainakin jos olet yhtä vannoutunut lakritsin ystävä kuin me. Mieti itse: rapea salmiakkipäällinen pehmeällä ja pippurisella täytteellä. Nyt suurpakkauksena sisältäen 2 kg Skolkritor Turkisk Peppar -karkkeja!
Karkkien osalta ei ole olemassa “liikaa” – ainakaan silloin, kun olet löytänyt ehdottoman suosikkimakusi. Tämän vuoksi olemme koonneet joitakin todella voittamattomia karkkilaatuja edullisiksi suurpakkauksiksi, jotta juuri sinä saat mahdollisuuden nauttia hieman enemmän. Tykkäätkö eniten kirpeistä karkeista, lakritsista tai ehkäpä suklaasta? Meiltä löytyy jokaiselle jotakin!
Tietoja tuotteesta Skolkritor Tyrkisk Peber Irtokarkit 2 kg
- Kaksi rakastettua karkkiklassikkoa yhdessä – turkinpippurilta maistuvat liitulakut voivat olla vain onnistunut valinta!
- Herkullisia ja vegaaneille sopivia Skolkritor Turkisk Peppar -liitulakuja, jotka on valmistettu Suomessa, nyt suurpakkauksena!
- Nettopaino: 2 kg
- Sisältää vehnäjauhoa, katso kattava ainesosaluettelo täältä
- Pakkauksen koko: 19,5 x 19,5 x 11 cm
- Huomioi! Avokauppa ei koske elintarvikkeita, joten tätä tuotetta ei voi palauttaa
- Tuote säilyy vähintään 4 viikkoa ostohetkestä, ellei muuta mainita