Täältä löydät tuotteet, jotka tekevät lomasta eeppisen!
Kermaisa ranchdippi tillisipsejä varten? Mieto juustodippi tulisten chilisipsien kera? Vai guacamolea nachojen seuraksi? Tarjoa suosikkiyhdistelmäsi fiksussa sipsi- ja dippikulhossa, jossa kaksi kulhoa on yhdistetty yhdeksi käteväksi kokonaisuudeksi!
Saatavilla
Tilaa ennen klo. 16.00 ja lähetämme tilauksen samana päivänä Bringin kanssa.
Jotkin asiat vain kuuluvat yhteen. Kuolemattomat yhdistelmät, kuten pekoni ja muna, lämmin kaakao kylmänä talvipäivänä sekä tietenkin maistuva ranchdippi mahtavien tillisipsien seurana. Taivaallista sipsiherkuttelua varten meillä on loistava kulho, joka oikeastaan on kaksi kulhoa yhdessä! Kaada sipsit isoon kulhoon ja laita dippi kaiken kruunuksi huipulle – on kuin rakentaisit pienen alttarin suosikkiyhdistelmällesi!
Yhdistetyn kulhon ansiosta on todella helppoa päästä käsiksi sekä sipseihin että dippiin yhdellä käden liikkeellä, eikä sinun tarvitse kurottautua kahteen eri kulhoon (ja miksi muuten dippikulho yleensä jumittuu aina saman tyypin eteen?) Kulho soveltuu tietysti loistavasti myös muille itsestään selville yhdistelmille, kuten tacoillan nachoille ja guacamolelle sekä noutopöydän leivälle ja hummukselle. Ehkä suostumme jopa myöntämään, että kulho soveltuu myös raikkaan salaatin ja herkullisen salaatinkastikkeen tarjoiluun – vaikka itse pidämmekin enemmän sipseistä!
Lajittele
Kätevä tunte ja parasta että dippikupit saa irti pesua varten.
Aivan mahtava keksintö
Juuri sellainen kuin kuvassa, mahtava tuote!
Laadukkaan oloinen, ei ollenkaan halpiskama-laatua. Dippiosan saa irti ja säilytykseen kulhon sisälle, voi käyttää siis ilman dippiosaakin.